Aplikace kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka. Je složkou buněčných stěn, mezibuněčné hmoty a tělních tekutin. Má výbornou schopnost vázat na sebe vodu a tím hydratovat a zjemňovat okolní struktury. Dále dokáže udržovat tvar tkání a dodávat jim pružnost. Pomáhá tak obnovit elasticitu a poddajnost nejen v oblasti genitálu. Její aplikace je nebolestivá (lokální znecitlivění), ambulantní a má okamžitý efekt.

Aplikace kyseliny hyaluronové je nejmodernější výplňovou metodou 21. století. Její tvorba klesá již od 25. roku života a v dalších letech je úbytek znatelnější. Pro zachování objemu a pružnosti tkání je proto možné její úbytek pravidelně doplňovat. Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie a doba aplikace je obvykle do 30 minut. Je důležité zdůraznit, že účinek kyseliny hyaluronové odezní zpravidla po 12 -18 měsících. Nicméně při opakované aplikaci se její účinek prodlužuje, proto lze docházet na další aplikace s větším časovým odstupem. Po aplikaci kyseliny hyaluronové není potřeba delší rekonvalescence, pohlavní styk je možný již po 4 hodinách od výkonu.

Pomocí této výplňové techniky je možné upravit, jak mírnou asymetrii, tak k doplnit objem tkáně velkých stydkých pysků. U některých žen s častými vaginálními infekty se může jednat o léčebný zákrok. Je to dáno sblížením povrchu obou stydkých pysků k sobě a až uzavřením poševního vstupu. Dále je možné kyselinou hyaluronovou zvětšit klitoris. Tento výkon se využívá zejména u žen, kde je klitoris schován pod kožní řasou tzv. klitoridální předkožkou. Ta znemožňuje jeho dostatečnou stimulaci. Po aplikaci kyseliny hyaluronové dojde k jeho odhalení, čímž je více přístupný dráždění při pohlavním styku.

Možnosti využití kyseliny hyaluronové v gynekologické oblasti:

  • augmentace velkých stydkých pysků
  • vaginální rejuvenace – labioplastika
  • vaginální suchost
  • inkontinence
  • zvětšení bodu G
  • odstranění bolesti při pohlavním styku

Cena:

  • Implementace kyseliny hyaluronové základní: 15.000,- Kč
  • Implementace kyseliny hyaluronové mini: 10.000,- Kč

Contact form

Book online

For registered client card holders only.

Popular procedures

Eyelid surgery

Eyelid surgery is often applied to solve problems of middle aged and older patients.

 

more >

Tummy tuck

 After a rapid weight loss or pregnancy, the skin on the belly is loose and excercise does not help any more.

more >

Augmentation

Attractiveness of a woman is often judged by the size of her breasts.

 

more >

Liposuction

Sometimes, slight shape adjustments may be the solution to a perfect figure. Fat stored on the trouble areas of your body is easily removed.

 

more >