Interna a kardiologie

Interní ambulance v GynCentru je součástí komplexní nabídky léčebného a diagnostického spektra pro naše klientky. Zajišťuje snadnou a rychlou dostupnost předoperačních vyšetření. Lékař ambulance, MUDr. Michal Kvapil, provádí interní kontroly v rámci prenatální péče o naše těhotné a přebírá do péče pacientky s interními komplikacemi jako je hypertenze, diabetes další onemocnění.

Další náplní ambulance je zajišťování konziliární činnosti u pacientek GynCentra v lůžkové části. Formou jednorázových vyšetření nebo formou dlouhodobé dispenzarizace zajišťuje interní péči ambulantním pacientkám kliniky.

V rámci interní ambulance jsou dostupná i kardiologická vyšetření  s možností provedení echokardiografického vyšetření, ergometrického vyšetření, dále i Holterovské vyšetření s 24 hodinovou monitorací krevního tlaku a EKG.

 

 

Popular procedures

Augenlidkorrekturen

Eine Operation der Augenlider löst vor allem das Problem von Frauen mittleren Alters und älteren Frauen.

 

more >

Abdominoplastik

Nach größerem Gewichtsverlust oder auch nach der Geburt besteht im Bauchbereich  Hautüberschuss, der nicht mehr nur mit Hilfe von Sport entfernt werden kann.

more >

Brustvergrößerung

Weibliche Brüste sind ein bedeutendes sekundäres Geschlechtsmerkmal im Sinne eines Sexsymbols und ziehen auf den ersten Blick die Aufmerksamkeit des anderen Geschlechts an sich.

 

more >

Liposuktion

Nicht immer, wenn unsere Figur wegen Anhäufung von Fett an unerwünschten Stellen ungleichförmig ist, ist es notwendig, die Situation mit einer umfassenden Operation zu lösen.

 

more >