Plazmaterapie

Krevní plazma je tekutá složka lidské krve bohatá na krevní destičky. Protože kromě vody obsahuje také bílkoviny, minerály, enzymy a růstové látky, pomáhá k nové tvorbě kolagenních vláken a drobných podkožních cév. Aplikací vlastní plazmy je nastartován proces přirozené regenerace a pleť je výrazně vyživená a vypnutá.

Přestože se plazma aplikuje především do obličeje, novinkou, kterou v GynCentru nabízíme, je ošetření intimních oblastí. Jedná se o bezpečnou, jednoduchou a miniinvazivní léčbu, která spoušti tělu vlastní léčivou sílu.

Možnost využití Plazmaterapie v intimní oblasti:

  • snížení suchosti poševní sliznice a zvýšení hydratace
  • redukce lichen sclerosus
  • redukce lichen simplex
  • pro regeneraci tkání a hemostázu ran
  • pomáhá při hojení štěpu síťky do pochvy nebo pod močovou trubici – zabráni dráždění síťky
  • zlepšuje sexuální dysfunkci (zlepšuje vzrušení v oblasti klitorisu)

Průběh zákroku:

  • výkon začíná odběrem krve a jejím odstředěním pro získání krevní plazmy, následuje aplikace lokální anestezie. Po 15–20 minutách dochází k aplikaci samotné plazmy do ošetřované oblasti. Po zákroku je sliznice začervenalá, mohou se objevit drobné modřinky.

Výsledky:

  • Výsledky plazmaterapie jsou znát až 14 měsíců, přesto se jedná o dočasné vyřešení problémů a opakování zákroku je nutné, obvykle asi rok po poslední léčbě. Pro správný účinek se plazma aplikuje po 6 týdnech a znovu za rok.

Cena:

  • Aplikace plazmy: 12.500, -Kč s DPH

-

 

Contact form

Popular procedures

Augenlidkorrekturen

Eine Operation der Augenlider löst vor allem das Problem von Frauen mittleren Alters und älteren Frauen.

 

more >

Abdominoplastik

Nach größerem Gewichtsverlust oder auch nach der Geburt besteht im Bauchbereich  Hautüberschuss, der nicht mehr nur mit Hilfe von Sport entfernt werden kann.

more >

Brustvergrößerung

Weibliche Brüste sind ein bedeutendes sekundäres Geschlechtsmerkmal im Sinne eines Sexsymbols und ziehen auf den ersten Blick die Aufmerksamkeit des anderen Geschlechts an sich.

 

more >

Liposuktion

Nicht immer, wenn unsere Figur wegen Anhäufung von Fett an unerwünschten Stellen ungleichförmig ist, ist es notwendig, die Situation mit einer umfassenden Operation zu lösen.

 

more >