Rejuvenace – omlazení genitálu

Pro koho je operace vhodná: subjektivní pocit ženy, který vyplývá ze vzhledu, bolesti při pohlavním styku.

Průběh operace: Termín zákroku je volen na období po skončení menstruace, z důvodů zajištění optimálních podmínek pro hygienu genitálu během hojení. Zákrok probíhá za sterilních podmínek na operačním sále, v celkové anestézii, s nezbytným předoperačním laboratorním vyšetřením.

Rekonvalescence: Doba prac. neschopnosti minimálně 14 dnů. Po 6ti týdnech úplné zahojení. 3 noci hospitalizace na klinice.

Cena operace: Cena za operaci se pohybuje v rozmezí 30.000 Kč až 50.000 Kč bez DPH v závislosti na rozsahu operace. Rozsah operace je klientovi upřesněn na základě konzultace s operatérem. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (3.000 Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2.500 Kč/noc , dvojlůžkový 1.500 Kč/noc). Předoperační vyšetření včetně laboratoře stojí 2.450 Kč, za předoperační vyšetření včetně laboratoře a internisty zaplatíte 3.500 Kč. 

 

Kontaktní formulář

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >