Plastická gynekologie

Plastická gynekologie slouží k řešení především zdravotních komplikací, ale také i estetických nedostatků. Zdravotnické zařízení GynCentrum se specializuje na výkony plastické gynekologie již od svého vzniku v roce 1994. 

Nejčastěji prováděným a nejznámějším výkonem v oblasti plastické gynekologie je labioplastika, neboli zmenšení malých stydkých pysků. 

Plastická gynekologie nabízí řešení i pro ženy, které trpí poporodními komplikacemi. V oblasti genitálu lze vyřešit operací téměř veškeré problémy způsobené porodem, jako např. špatně zhojený nástřih, inkontinenci, nebo pocit příliš těsné nebo naopak volné pochvy. 

V případě problému po porodu je vhodná doba k návštěvě plastického chirurga nejdříve po ukončení šestinedělí. Optimální bývá většinou navštívit plastického gynekologa kvůli plastickému zákroku až zhruba dva měsíce po ukončení kojení. U ostatních výkonů není problém se domluvit s plastickým gynekologem na konzultaci dle vlastní potřeby. 

V GynCentru se operacím plastické gynekologie věnují emeritní primář MUDr. Petr Pícha a MUDr. Zoja Čurilová Roháčová. Oba mají s plastickou gynekologií dlouholeté zkušenosti a jsou považováni za přední české odborníky v této oblasti.

Kontaktní formulář

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >