O nás

GynCentrum spol. s r.o. je soukromé zdravotnické zařízení, založené v roce 1992, poskytující léčebnou péči v gynekologii, plastické a estetické chirurgii, plastické gynekologii v interně a mammologii. Současně nabízíme preventivní programy v oblasti gynekologie, onemocnění prsů a interních chorob.

V průběhu roku 2014 se GynCentrum stalo prostřednictvím společnosti FutureLife součástí nově vznikající skupiny zdravotnických zařízení orientující se na reprodukční medicínu. Svým zaměřením na operační léčbu GynCentrum doplňuje aktivity ostatních zařízení skupiny a poskytuje jim své služby včetně poradenství a vyšetření neplodných párů před IVF. Jelikož v GynCentru neustále pracujeme na tom, abychom vám mohli nabízet lepší služby. V roce 2020 se našim novým sídlem stala výšková budova v Praze 9 v Libni v přímém sousedství O2 arény, ve které vám nabízíme nové moderní pracoviště v rámci klinického centra ISCARE. 

GynCentrum je zařízeno moderní diagnostickou i operační technikou, umožňující včasnou prevenci i účinnou léčbu. Vybavení operačních sálů přetlakovou klimatizací, kvalitními anesteziologickými a operačními přístroji zajišťuje velmi šetrný přístup k pacientkám i minimální dobu strávenou na lůžku. GynCentrum svým individuálním přístupem ke každému pacientovi, ať už se jedná o poskytovanou zdravotní péči, pozornost ze strany zdravotnického personálu, způsob objednávání i komunikace, či v případě potřeby zajištění dalších odborných vyšetření a spolupráce specialistů z různých lékařských oborů, odpovídá vysokým požadavkům kladeným na tento typ zdravotnického zařízení.

GynCentrum je přístupné jak městskou hromadnou dopravou, tak metrem – trasa B, hned vedle stanice Českomoravská. Ti, kteří přijedou automobilem, mohou parkovat v Galerii Harfa. Pracoviště v Praze 9 je jediným lůžkovým gynekologickým zařízením pro Městské části Praha 9 a Praha 14. Pro pacientky jsou připraveny jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s nadstandardní výbavou s TV, DVD i WIFI a vlastním sociálním zařízením. 

Spokojenost více než 60 000 pacientů GynCentra je pro všechny zaměstnance závazkem i motivací poskytované služby nadále zlepšovat.

Toto jsou internetové stránky společnosti GynCentrum spol. s r. o., se sídlem Českomoravská 2510/19, 190 00 Praha 9, IČ: 45316783, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 7592. Společnost GynCentrum spol. s r. o. je členem koncernu SynBiol, a.s., řízeného společností SynBiol, a.s., se sídlem Praha 4, Pyšelská 2327/2, PSČ 14900, IČ: 260 143 43, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 14742.

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >