Laserové zákroky

LOTUS GYNOLASER je světovou novinkou, při které se do vaginy zavede speciální hlavice laseru, díky které dojde k hlubokému prohřání tkáně. Principem je omlazení tkáně a obnova přirozené tvorby kolagenu. Vše je bezbolestné, rychlé a bezpečné. Níže uvedená ošetření jsou řešením problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. Klinické studie prokázaly účinnost až 97%.

Laser rejuvenace – nejnovější metoda na zpevnění pochvy, kdy energie laseru v podslizniční vrstvě aktivuje stávající uvolněná kolagenní vlákna a podpoří vznik nových. Důsledkem je zpevnění uvolněné stěny poševní.
Tato metoda je velmi šetrná, bezbolestná tudíž nevyžaduje narkózu a hospitalizaci.
Velmi vhodná na poporodní stavy a obecně při uvolnění poševních stěn mírného stupně. Při uvolnění pochvy vyšších stupňů je nutný chirurgický zákrok – klasická operační rejuvenace.
Cena:  15.000 – 18.000 Kč

Laser MT – při stresové inkontinenci I. stupně je vhodné laserové ošetření v okolí močové trubice, kde dochází k aktivaci kolagenních vláken a zpevnění v celém průběhu močové trubice nad přední poševní stěnou.
Velmi šetrný bezbolestný zákrok, který může vyřešit potíže s udržením moči nízkého stupně. Při vyšších stupních inkontinence je nutné operační řešení pomocí beznapěťové pásky.
Cena:  5.000 – 7.000 Kč

Chronický zánět pochvy i mykotický – působením laseru v pochvě dojde ke zničení osídlení pochvy patologeny jak mykotickými, tak bakteriálními a k ozdravění stěny poševní. Vhodné u starších žen.
Zákrok je velmi šetrný a bezbolestný, nevyžaduje hospitalizaci ani narkózu. Vhodné doléčení pomocí Laktobacilu.
Cena:  5.000 – 7.000 Kč

Laserová rejuvenace velkých stydkých pysků – použití laserové energie na plochu velkých stydkých pysků způsobí postupné odloučení kožního krytu a znovuvytvoření pevného podkoží a kůže, kdy dojde k vyhlazení vrásek a vyplnění povislých pysků. Výkon vyžaduje lokální povrchovou anestezii nebo celkovou analgezii.
Cena:  10.000 – 12.000 Kč

Laserové odstranění atrofie a pocitu suchosti pochvy – ozáření laserem poševní sliznice způsobí oživení buněk pochvy, odstraní pocit suchosti a může nahradit hormonální léčbu tam, kde ji není možné použít. Výkon je bezbolestný, nevyžaduje hospitalizaci.
Cena:  5.000 – 7.000 Kč

Zesvětlení pigmentované kůže zevního genitálu – pomocím ozáření laserem lze dosáhnout zesvětlení pigmentované kůže zevního genitálu. Výkon vyžaduje lokální anestezii nebo analgosedaci.
Cena:  10.000 – 12.000 Kč

Všechny výkony lze  navzájem kombinovat a je možné a dokonce i vhodné jimi doplnit výkony klasické plastické gynekologie. Uvedené ceny jsou bez DPH.

 

Kontaktní formulář

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >