Labioplastika

Pro koho je operace vhodná: Pro ženu, kterou stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo dokonce fyzicky.

Průběh operace: Operace se provádí v období po skončení menstruace. Operatér neprovádí tyto operace ambulantně, ale vždy doporučí nejméně jeden den hospitalizace. Lékaři doporučují provádět zákrok v celkové anestézii, nejen proto, že každý operační zákrok je nepříjemný a lokální anestézie by znamenala injekční zásahy do citlivých oblastí těla, ale u této operace může hrát roli i stud, protože chirurg musí řezy a jednotlivé kroky při operaci vyměřovat. Během operace se postupuje co nejšetrněji, tak, aby se skryly případné jizvy. Ty bývají většinou umístěny v kožních záhybech a šijí se vstřebatelnými stehy. 

Rekonvalescence: Po operaci je důležitá pečlivá intimní hygiena. Zpočátku se doporučuje ponechávat operované místo pokud možno volné a odkryté. Je také třeba se vyvarovat dlouhého sezení a pokud možno zachovávat klidový režim. Bolestivost po operaci není nijak veliká, pacientky většinou udávají pouze nepříjemné pálení asi dva dny po výkonu. K definitivnímu zahojení dochází asi za 2 týdny, doba pracovní neschopnosti cca 7-10 dnů, se sexuálním životem by se mělo začít až asi 4-6 týdnů po operaci.

Cena operace: Cena za operaci se pohybuje v rozmezí 15.000 Kč až 22.500 Kč bez DPH v závislosti na rozsahu operace. Rozsah operace je klientovi upřesněn na základě konzultace s operatérem. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (3.000 Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2.500 Kč/noc , dvojlůžkový 1.500 Kč/noc). Předoperační vyšetření včetně laboratoře stojí 2.450 Kč, za předoperační vyšetření včetně laboratoře a internisty zaplatíte 3.500 Kč. 

Kontaktní formulář

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >