Interna a kardiologie

Interní ambulance v GynCentru je součástí komplexní nabídky léčebného a diagnostického spektra pro naše klientky. Zajišťuje snadnou a rychlou dostupnost předoperačních vyšetření. Lékař ambulance, MUDr. Michal Kvapil, provádí interní kontroly v rámci prenatální péče o naše těhotné a přebírá do péče pacientky s interními komplikacemi jako je hypertenze, diabetes další onemocnění.

Další náplní ambulance je zajišťování konziliární činnosti u pacientek GynCentra v lůžkové části. Formou jednorázových vyšetření nebo formou dlouhodobé dispenzarizace zajišťuje interní péči ambulantním pacientkám kliniky.

V rámci interní ambulance jsou dostupná i kardiologická vyšetření  s možností provedení echokardiografického vyšetření, ergometrického vyšetření, dále i Holterovské vyšetření s 24 hodinovou monitorací krevního tlaku a EKG.

 

 

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >