Hysteroskopie

Hysteroskopie je diagnostická a operační metoda, při které zavádíme optickou sondu z poševního přístupu přes čípek a děložní hrdlo do děložní dutiny. Metoda umožňuje zobrazení nálezu, zhodnocení a cílené odejmutí vzorků sliznice děložní na histologické vyšetření. Operační hysteroskopie pak umožňuje speciálními elektroresekčními nástroji odstranění slizničních polypů, svalových uzlů nebo odstranění nitroděložních srůstů či vývojových odchylek charakteru septa (přepážky) omezující možnost otěhotnění.


Hysteroskopie je dnes základní diagnostickou metodou využívanou pro zjišťování příčin nepravidelného krvácení a nitroděložních odchylek. Metodu využíváme i před plánovaným odejmutím dělohy k vyloučení nádorových změn na sliznici děložní. Výkon probíhá v krátké celkové anestézii s následnou krátkodobou rekonvalescencí. 

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >