Hymenoplastika

Pro koho je operace vhodná: Důvodem mohou být náboženské předsudky a zvyky, nebo byla panenská blána porušena při úraze. Dalším důvodem bývá, že žena zahajuje společný život s novým mužem a má za to, že je to pro společný život důležité jako důkaz vymazání starého vztahu.

Průběh operace: Operace se provádí v celkové anestezii a trvá cca 40 minut. Pokud jsou zachovány zbytky hymenu je rekonstrukce jednodušší. Používá se vstřebatelných stehů, které nedráždí sliznice a citlivou kůži kolem operačního pole. Pokud je pacientka schopna se na delší dobu vzdát sexu, stav se natolik stabilizuje a operovaná sliznice zpevní, že je pak schopna znovu prožít všechny pocity jako při prvním styku. Hospitalizace 1 noc.

Rekonvalescence: Do týdne úplná rekonvalescence. Sexuální život po třech týdnech.

Cena operace: Cena za operaci se pohybuje v rozmezí 15.000 Kč až 22.500 Kč bez DPH v závislosti na rozsahu operace. Rozsah operace je klientovi upřesněn na základě konzultace s operatérem. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (3.000 Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2.500 Kč/noc , dvojlůžkový 1.500 Kč/noc). Předoperační vyšetření včetně laboratoře stojí 2.450 Kč, za předoperační vyšetření včetně laboratoře a internisty zaplatíte 3.500 Kč. 

Kontaktní formulář

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >