Fyzikální terapie

Elektroléčba

Elektroléčba je terapie, která využívá různé druhy el. proudů, které zlepšují prokrvení tkání, uvolňují napětí svalů, nebo je jinak posilují. Působí proti bolesti a zánětu. Pomáhá s léčbou onemocnění pohybového aparátu, poruch prokrvení, zánětlivých a degenerativních onemocnění, pooperačních stavů, kožních problémů apod.

Ultrazvuk

Ultrazvuk (ultrasonoterapie) - mechanické vlnění, při jehož aplikaci neprochází tkáněmi žádný proud. Vlivem ultrazvuku dochází k mikromasáži a lokálnímu zvýšení teploty tkání. To má za následek řadu fyziologických účinků jako např. zlepšení metabolismu, zvýšení propustností kapilár, lepší sval. relaxace a zlepšení regeneračních schopností tkání.

 

Kontaktní formulář

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >