Augmentace velkých stydkých pysků

Pro koho je operace vhodná: Důvody jsou různé, nejčastěji estetické, např. z důvodu ztráty elasticity kůže a podkoží velkých pysků.

Průběh operace: Operace se provádí v celkové narkoze a probíhá ve dvou fázích. Při první se odebere tuková tkáň z lokality podbřišku, vnitřních stehen nebo jiné a v druhé fázi se vyplní velké stydké pysky do požadované velikosti. 

Rekonvalescence: Je nutno počítat s tím, že část tukové tkáně bude vstřebána a ihned po zákroku bude velikost pysků větší, než po zhojení. Doba pobytu v nemocnici jedna noc, doba hojení cca 14 dnů, doba pracovní neschopnosti do 10 dnů.

Cena operace: Cena za operaci se pohybuje v rozmezí 22.000 Kč až 30.000 Kč bez DPH v závislosti na rozsahu operace. Rozsah operace je klientovi upřesněn na základě konzultace s operatérem. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (3.000 Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2.500 Kč/noc , dvojlůžkový 1.500 Kč/noc). Předoperační vyšetření včetně laboratoře stojí 2.450 Kč, za předoperační vyšetření včetně laboratoře a internisty zaplatíte 3.500 Kč. 

Kontaktní formulář

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >