Aplikace kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka. Je složkou buněčných stěn, mezibuněčné hmoty a tělních tekutin. Má výbornou schopnost vázat na sebe vodu a tím hydratovat a zjemňovat okolní struktury. Dále dokáže udržovat tvar tkání a dodávat jim pružnost. Pomáhá tak obnovit elasticitu a poddajnost nejen v oblasti genitálu. Její aplikace je nebolestivá (lokální znecitlivění), ambulantní a má okamžitý efekt.

Aplikace kyseliny hyaluronové je nejmodernější výplňovou metodou 21. století. Její tvorba klesá již od 25. roku života a v dalších letech je úbytek znatelnější. Pro zachování objemu a pružnosti tkání je proto možné její úbytek pravidelně doplňovat. Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie a doba aplikace je obvykle do 30 minut. Je důležité zdůraznit, že účinek kyseliny hyaluronové odezní zpravidla po 12 -18 měsících. Nicméně při opakované aplikaci se její účinek prodlužuje, proto lze docházet na další aplikace s větším časovým odstupem. Po aplikaci kyseliny hyaluronové není potřeba delší rekonvalescence, pohlavní styk je možný již po 4 hodinách od výkonu.

Pomocí této výplňové techniky je možné upravit, jak mírnou asymetrii, tak k doplnit objem tkáně velkých stydkých pysků. U některých žen s častými vaginálními infekty se může jednat o léčebný zákrok. Je to dáno sblížením povrchu obou stydkých pysků k sobě a až uzavřením poševního vstupu. Dále je možné kyselinou hyaluronovou zvětšit klitoris. Tento výkon se využívá zejména u žen, kde je klitoris schován pod kožní řasou tzv. klitoridální předkožkou. Ta znemožňuje jeho dostatečnou stimulaci. Po aplikaci kyseliny hyaluronové dojde k jeho odhalení, čímž je více přístupný dráždění při pohlavním styku.

Možnosti využití kyseliny hyaluronové v gynekologické oblasti:

  • augmentace velkých stydkých pysků
  • vaginální rejuvenace – labioplastika
  • vaginální suchost
  • inkontinence
  • zvětšení bodu G
  • odstranění bolesti při pohlavním styku

Cena:

  • Implementace kyseliny hyaluronové základní: 7.900,- Kč

Kontaktní formulář

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >