Ambulantní péče

Ambulantní péče v GynCentru je zajišťována zkušenými lékaři s profesionálním přístupem. Pacientkám poskytujeme naše služby v příjemném prostředí v klimatizovaných vyšetřovnách ambulantní části kliniky v celodenním provozu (7:30 - 19:30). Při objednání přes internet nebo telefonicky se vždy snažíme vyhovět časovým potřebám našich klientek. Dodržení časového objednání je naší prioritou. Ambulantní část poskytuje široké spektrum služeb, včetně přímé návaznosti na lůžkovou část GynCentra umožňující řešení akutních stavů i plánovaných gynekologických zákroků na operačních sálech kliniky.

Naše zařízení tak umožňuje komplexní péči od prevence, prenatální a poporodní péče, léčby běžných obtíží, zjištění patologických nálezů kvalitními diagnostickým prostředky až k následné operační léčbě s využitím nejmodernějších operačních technik a metod. Vše na jednom místě po dohledem Vašeho lékaře gynekologa.

Současně spolupracujeme s renomovanými pražskými klinickým pracovišti při zajištění léčby komplikovaných stavů či námi diagnostikovaných onkologických onemocnění: Gynekologicko porodnická klinika VFN, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ústav pro péči o matku a dítě UPMD, Fakultní nemocnice Bulovka.

 

 

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >