Rádi bychom, abyste se u nás cítili jako doma.

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, založené v r. 1992, poskytující léčebnou péči v oblasti gynekologie, plastické a estetické chirurgie, plastické gynekologie, interny, poradenství a vyšetření neplodných párů před IVF. Současně nabízíme preventivní  programy v oblasti gynekologie, onemocnění prsů a interních chorob.

Kontakt

GynCentrum Praha
Hloubětínská 3/13, Praha 9
+420 225 000 888
gyncentrum@gyncentrum.cz

Ambulantní služby

Po - PÁ : 7.30 - 19.30
Pro akutní případy nepřetržitý provoz.

mapa

Objednat se

Pro objednání do Gyncentra prosím pokračujte na přihlašovací stránku.

Naše klinika
je jako naše dítě

Po loňských dvacátých narozeninách překonala svoje dětské nemoci a dostala se do věku mladé ženy, nad kterou stále držíme svou ochrannou rodičovskou ruku. Společně se učíme, inovujeme vybavení, školíme personál a snažíme se Vám dopřát co nejlepší servis. Rádi bychom, abyste se u nás cítili jako doma.

0% Celkem: 120120

Počet pacientů,
navštěvujících
GynCentrum

GynCentrum je zařízeno výbornou diagnostickou i operační technikou, umožňující včasnou prevenci i účinnou léčbu. Vybavení operačních sálů moderní přetlakovou klimatizací i kvalitními anesteziologickými přístroji zajistí velmi šetrný přístup k pacientkám i minimální dobu strávenou na lůžku.

více >

Popular procedures

Úprava očních víček

Operací očních víček se řeší především problém středního a staršího věku.

more >

Operace uší

Nejčastěji se jedná o operaci nepřiměřeně odstátých uší, které bývá více patrné u chlapců, ale z estetického hlediska jej negativněji vnímají děvčata.

more >

Zvětšení prsou

Ženská prsa jsou výrazným druhotným pohlavním znakem ve smyslu sexuálního symbolu a na první pohled upoutávají pozornost druhého pohlaví.

more >

Liposukce

Ne vždy, když je naše postava nesouměrná díky hromadění tuku na nežádoucích místech, je zapotřebí řešit situaci rozsáhlou operací.

more >