We would like you to feel at home at our clinic.

We are a private medical facility founded in 1992. We provide medical treatment in the fields of gynecology, plastic and esthetic surgery, plastic gynecology, internal medicine, pre-IVF advisory and infertile couple examinations. We also provide preventive programs in gynecology and breast and internal diseases.

Kontakt

GynCentrum Praha
Hloubětínská 3/13, Praha 9
+420 225 000 888
gyncentrum@gyncentrum.cz

Ambulantní služby

Po - PÁ : 7.30 - 19.30
Pro akutní případy nepřetržitý provoz.

mapa

Objednání on-line

Pro registrované držitele klientských karet.

Naše klinika
je jako naše dítě

Po loňských dvacátých narozeninách překonala svoje dětské nemoci a dostala se do věku mladé ženy, nad kterou stále držíme svou ochrannou rodičovskou ruku. Společně se učíme, inovujeme vybavení, školíme personál a snažíme se Vám dopřát co nejlepší servis. Rádi bychom, abyste se u nás cítili jako doma.

0% Total: 120120

Number of patients
visiting
GynCentrum

GynCentrum je zařízeno výbornou diagnostickou i operační technikou, umožňující včasnou prevenci i účinnou léčbu. Vybavení operačních sálů moderní přetlakovou klimatizací i kvalitními anesteziologickými přístroji zajistí velmi šetrný přístup k pacientkám i minimální dobu strávenou na lůžku.

more >

Popular procedures

Úprava očních víček

Operací očních víček se řeší především problém středního a staršího věku.

more >

Abdominoplastika

Po větším úbytku váhy nebo i po porodu dochází v oblasti břicha k uvolnění kůže, která již nelze odstranit pouhým cvičením

more >

Zvětšení prsou

Ženská prsa jsou výrazným druhotným pohlavním znakem ve smyslu sexuálního symbolu a na první pohled upoutávají pozornost druhého pohlaví.

more >

Liposukce

Ne vždy, když je naše postava nesouměrná díky hromadění tuku na nežádoucích místech, je zapotřebí řešit situaci rozsáhlou operací.

more >