Výplně kys. hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je součástí dermálního mezibuněčného prostoru, je to tedy tělu přirozená látka. Vyskytuje se ve druhé vrstvě kůže, ve škáře (dermis).

Aplikuje se do nosoretních vrásek, do povadlých koutků, tváří a do rtů. Při hlubokých vráskách na kořeni nosu, se kombinuje s aplikací botulotoxinu. Výplněmi lze redukovat i hlubší jizvy.
Kontraindikací pro aplikaci kyseliny hyaluronové je v místě vpichu kožní infekce nebo opar.

Výkon se provádí injekčně, bezprostředně po zákroku může být lehké zarudnutí, které vymizí do 2 hodin. Může být lehký otok, trvající přibližně 2 dny. Na eventuelní hematom (modřinku), lze použít make up.
Anestezie v oblastech mimo rty není nutná, u citlivých klientů lze aplikovat lokální anestetikum. Při výplni rtů se provádí svodná anestezie (injekčně), vzhledem k vysoké citlivosti v této oblasti.

Efekt výplní je individuální, vydrží obvykle 6 - 12 měsíců. Výsledek je vidět okamžitě, vrchol nastupuje za 2 - 3 dny. Žádná speciální opatření po zákroku nejsou potřeba.  

Cena: od 8.500,- Kč

 

Contact form

Popular procedures

Eyelid surgery

Eyelid surgery is often applied to solve problems of middle aged and older patients.

 

more >

Tummy tuck

 After a rapid weight loss or pregnancy, the skin on the belly is loose and excercise does not help any more.

more >

Augmentation

Attractiveness of a woman is often judged by the size of her breasts.

 

more >

Liposuction

Sometimes, slight shape adjustments may be the solution to a perfect figure. Fat stored on the trouble areas of your body is easily removed.

 

more >