AKCE Plastické gynekologie - Aplikace kyseliny hyaluronové

 

Plastické úpravy genitálií se dostávají do pozornosti odborné i laické veřejnosti v posledním desetiletí. Souvisí to nejenom s ženskou emancipací, ale i s větší angažovanosti žen v oblasti vlastních sexuálních prožitků. Působení věku, poporodní změny, genetická predispozice, či úraz můžou ženský klín poznamenat nejenom z estetického ale i z funkčního hlediska.

Proto jsem pro Vás připravili slevu 21% na celosvětovou novinku v plastické gynekologii, kterou je Aplikace kyseliny hyaluronové mini. 

Veškeré informace o této novince prováděné doktorkou MUDr. Zojou Čurilovou Roháčovou naleznete ZDE

Pro více informací či objednání na nezávaznou konzultaci se na nás neváhejte obrátit přímo nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Kontaktní údaje naleznete ZDE

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

* Cena po slevě - 7.900,- Kč. Akce platí v termínu od 1.9.2018 do 30.11.2018 a vztahuje se na všechna ošetření v tomto časovém období.

Contact form

Popular procedures

Augenlidkorrekturen

Eine Operation der Augenlider löst vor allem das Problem von Frauen mittleren Alters und älteren Frauen.

 

more >

Abdominoplastik

Nach größerem Gewichtsverlust oder auch nach der Geburt besteht im Bauchbereich  Hautüberschuss, der nicht mehr nur mit Hilfe von Sport entfernt werden kann.

more >

Brustvergrößerung

Weibliche Brüste sind ein bedeutendes sekundäres Geschlechtsmerkmal im Sinne eines Sexsymbols und ziehen auf den ersten Blick die Aufmerksamkeit des anderen Geschlechts an sich.

 

more >

Liposuktion

Nicht immer, wenn unsere Figur wegen Anhäufung von Fett an unerwünschten Stellen ungleichförmig ist, ist es notwendig, die Situation mit einer umfassenden Operation zu lösen.

 

more >