Laser Fotona

Laserový systém Fotona Dynamis SP je kombinace 2 laserů, erbiového Er:YAG (vlnová délka 2940 nm) a neodymiového Nd:YAG (vlnová délka 1064 nm).

Erbiový laser

Vlnová délka erbiového laseru má maximální absorbci ve vodě. Používá se k odstranění různých kožních výrůstků, pigmentací, strií a k masivnímu omlazení pleti. Zákrok se provádí optimálně v podzimních a zimních měsících, jelikož podle typu zákroku není vhodné se 1 - 2  měsíce vystavovat UV záření.

FRSF – frakční resurfasing: metoda k masivnímu omlazení pleti v oblasi obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. K omezení strií, poúrazových a pooperačních jizev. Dochází k novotvorbě kolagenu a odpaření narušených vrchních vrstev pokožky.
Před zákrokem je aplikována mast s lokálním anestetikem po dobu 15 - 20 minut. Výkon probíhá přibližně 15 - 20 minut, podle velikosti ošetřované plochy.

Po ošetření je pleť zarudlá, během 3 - 4 dnů postupně vybledne. Stroupky, které se po ošetření vytvoří je potřeba promazávat čistou vazelínou, která je také aplikována ihned po zákroku. Make up nelze používat minimálně 2 týdny a vhodné jsou doporučené indiferentní přípravky. Efekt nastupuje za 4 - 6 týdnů a vydrží 3 - 5 let.

Cena: 2.000 - 20.000,- Kč

Pigmentové skvrny

Hyperpigmentace na kůži jsou způsobené vlivem UV záření, traumat, chirurgických zákroků a jiných poškození povrchu pokožky.

Zákrok probíhá dle rozsahu bez či s lokální anestezií.  Dochází k odstranění epidermis (první vrstva kůže), následně vznikají stroupky, ztmavnutí a může se objevit drobné krvácení.

Po zákroku se aplikuje antibiotická mast a 2 měsíce se nedoporučuje vystavovat UV záření. Hojení trvá do 2 týdnů a  v tuto dobu se nedoporučuje používat make up. Podle potřeby se zákrok může opakovat za 1 - 2 měsíce.

Cena: od 2.000,- Kč

Zmírnění chrápání

Erbiový laser dokáže zpevnit měkké patro, díky tomu se zlepší stav chrápání.

Provádí se 3 - 5 ošetření v intervalu 1 měsíce. Po ošetření může klient cítit jemné pálení v ošetřené oblasti, které trvá 1 den.

Cena za 1 ošetření: 3.000,- Kč (možnost zakoupení zvýhodněného balíčku 5-ti ošetření za 12.000,- Kč)

Intraorální lifting

Pomocí erbiového laseru dochází ke stimulaci kolagenní tvorby v oblasti ústní sliznice. Zákrok lze provádět celoročně, UV záření v tomto případě není kontraindikací.

Ošetření je bezbolestné a trvá cca 10 minut. Po zákroku není vhodné 1 týden požívat pálivá, ostře kořeněná jídla a horké nápoje. K dosažení optimálního efektu se doporučují 3 ošetření. Efekt nastupuje individuálně, obvykle za 4 týdny a vydrží až půl roku.

4D lifting: kombinace erbiového a neodimyového laseru. Výkon je intenzivnější, trvá cca 20 minut. Efekt přetrvává až 1 rok a obvykle stačí pouze 1 ošetření

Cena za 1 ošetření: 3.000,- Kč (možnost zakoupení zvýhodněného balíčku 3 ošetření za 8.000,- Kč) 

Cena 4D liftingu: 8.000,- Kč 

Neodymiový laser

Neodymiový laser 1064 nm má maximální absorbci v hemoglobinu (krevní barvivo). Používá se k ošetření popraskaných žilek (metličkových varixů), hemangiomů, léčbě akné, rejuvenaci (omlazení), léčbě onychomykoz (plíseň na nehtech).

Žilky, hemangiomy

Zákrok se provádí ambulatně, trvá dle velikosti ošetřované partie (10 - 15 minut). Po ošetření se daná partie chladí, mohou vzniknout drobné stroupky, které se vyloupnou cca do týdne.

Ošetření se doporučuje podle nálezu eventuálně opakovat po měsíci. Kontraindikací k výkonu je těhotenství a nedostatečnost hlubokého žilního systému (dop. před zákrokem UZ dolních končetin).  V případě hemangiomů a žilek v obličeji není UZ vyšetření potřeba. Po dobu 1 měsíce po ošetření se nedoporučuje vystavovat UV záření.

Cena: od 1.500,- Kč

Akné, růžovka (rosacea)

Ošetření se provádí v kombinaci s lokální terapií, urychluje hojení zánětlivých lézí.

Zákrok je téměř bezbolestný, ošetření trvá cca 10 minut, opakování probíhá zhruba po měsíci. Doporučují se obvykle 3 ošetření, během této doby  není vhodné se  vystavovat UV záření. Po ošetření se neobjevuje zarudnutí pokožky a je možné ihned aplikovat make up.

Cena: od 1.500,- Kč

Onychomykoza (plíseň nehtů)

Laser Fotona eliminuje přítomnost plísní v oblasti nehtové ploténky, dochází k destrukci přítomných plísní.

Výkon se provádí případně v kombinaci s lokální a celkovou terapií. K dosažení optimálního výsledku je potřeba minimálně 3 ošetření, dle nálezu i více. Kontraindikací je užívání antiarytmik, UV záření v tomto případě nevadí.

Cena: od 1.000,- Kč (za 1 ošetření)

Contact form

Popular procedures

Augenlidkorrekturen

Eine Operation der Augenlider löst vor allem das Problem von Frauen mittleren Alters und älteren Frauen.

 

more >

Abdominoplastik

Nach größerem Gewichtsverlust oder auch nach der Geburt besteht im Bauchbereich  Hautüberschuss, der nicht mehr nur mit Hilfe von Sport entfernt werden kann.

more >

Brustvergrößerung

Weibliche Brüste sind ein bedeutendes sekundäres Geschlechtsmerkmal im Sinne eines Sexsymbols und ziehen auf den ersten Blick die Aufmerksamkeit des anderen Geschlechts an sich.

 

more >

Liposuktion

Nicht immer, wenn unsere Figur wegen Anhäufung von Fett an unerwünschten Stellen ungleichförmig ist, ist es notwendig, die Situation mit einer umfassenden Operation zu lösen.

 

more >