Dermatologie

Nově Vám v Gyncentru nabízíme služby odborníků v oblasti dermatologie. Garantem pro tuto specializaci je MUDr. Petra Samková, která se oboru dermatologie věnuje již přes 20 let. Vystudovala medicínu na lékařské fakultě University Karlovy v Praze a působila na předních pražských soukromých klinikách. Jsme rádi, že se rozhodla obohatit náš tým a přispět tak k rozšíření služeb GynCentra pro naše klienty.

Pro objednání nepotřebujete žádanku ani doporučení od jiného lékaře. 

Objednat se můžete přes naši recepci na telefonním čísle 225 000 888. V případě dotazů můžete použít i kontaktní formulář níže.

Ordinační hodiny

Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 18:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00

 Těšíme se na Vaši návštěvu!

Contact form

Popular procedures

Augenlidkorrekturen

Eine Operation der Augenlider löst vor allem das Problem von Frauen mittleren Alters und älteren Frauen.

 

more >

Abdominoplastik

Nach größerem Gewichtsverlust oder auch nach der Geburt besteht im Bauchbereich  Hautüberschuss, der nicht mehr nur mit Hilfe von Sport entfernt werden kann.

more >

Brustvergrößerung

Weibliche Brüste sind ein bedeutendes sekundäres Geschlechtsmerkmal im Sinne eines Sexsymbols und ziehen auf den ersten Blick die Aufmerksamkeit des anderen Geschlechts an sich.

 

more >

Liposuktion

Nicht immer, wenn unsere Figur wegen Anhäufung von Fett an unerwünschten Stellen ungleichförmig ist, ist es notwendig, die Situation mit einer umfassenden Operation zu lösen.

 

more >