Výplně kys. hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je součástí dermálního mezibuněčného prostoru, je to tedy tělu přirozená látka. Vyskytuje se ve druhé vrstvě kůže, ve škáře (dermis).

Aplikuje se do nosoretních vrásek, do povadlých koutků, tváří a do rtů. Při hlubokých vráskách na kořeni nosu, se kombinuje s aplikací botulotoxinu. Výplněmi lze redukovat i hlubší jizvy.
Kontraindikací pro aplikaci kyseliny hyaluronové je v místě vpichu kožní infekce nebo opar.

Výkon se provádí injekčně, bezprostředně po zákroku může být lehké zarudnutí, které vymizí do 2 hodin. Může být lehký otok, trvající přibližně 2 dny. Na eventuelní hematom (modřinku), lze použít make up.
Anestezie v oblastech mimo rty není nutná, u citlivých klientů lze aplikovat lokální anestetikum. Při výplni rtů se provádí svodná anestezie (injekčně), vzhledem k vysoké citlivosti v této oblasti.

Efekt výplní je individuální, vydrží obvykle 6 - 12 měsíců. Výsledek je vidět okamžitě, vrchol nastupuje za 2 - 3 dny. Žádná speciální opatření po zákroku nejsou potřeba.  

Cena: od 8.500,- Kč

 

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >