Prevence

GynCentrum poskytuje čtyři typy vyšetření, které je možno variabilně měnit dle pracovního zatížení nebo individuálních potřeb jednotlivce či firmy. Vyšetření nejsou hrazena zdravotními pojišťovnami.

Navržené sestavy plně vyhovují Směrnici EU č. 89/391

Odborné programy:

  1. Minimum
  2. Standard
  3. Extra
  4. Speciál pro ženy středního a vyššího věku

Provádění těchto vyšetřovacích programů je plně v kompetenci odborného lékaře – kardiologa, který bude rizikového pacienta nadále sledovat a léčit v odborné ambulanci (některé výkony včetně preskribce určitých léků jsou vázány na kardiologickou odbornost). V případě nutnosti provedení dalších specializovaných vyšetření (srdeční katetrizace) spolupracuje naše pracoviště s kardiologickými klinikami (Kardiocentrum IKEM, FN Motol).

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >