Plastická gynekologie

Plastická gynekologie slouží k řešení především zdravotních komplikací, ale také i estetických nedostatků. Zdravotnické zařízení GynCentrum se specializuje na výkony plastické gynekologie již od svého vzniku v roce 1994. 

Nejčastěji prováděným a nejznámějším výkonem v oblasti plastické gynekologie je labioplastika, neboli zmenšení malých stydkých pysků. 

Plastická gynekologie nabízí řešení i pro ženy, které trpí poporodními komplikacemi. V oblasti genitálu lze vyřešit operací téměř veškeré problémy způsobené porodem, jako např. špatně zhojený nástřih, inkontinenci, nebo pocit příliš těsné nebo naopak volné pochvy. 

V případě problému po porodu je vhodná doba k návštěvě plastického chirurga nejdříve po ukončení šestinedělí. Optimální bývá většinou navštívit plastického gynekologa kvůli plastickému zákroku až zhruba dva měsíce po ukončení kojení. U ostatních výkonů není problém se domluvit s plastickým gynekologem na konzultaci dle vlastní potřeby. 

V GynCentru se operacím plastické gynekologie věnují emeritní primář MUDr. Petr Pícha a MUDr. Zoja Čurilová Roháčová. Oba mají s plastickou gynekologií dlouholeté zkušenosti a jsou považováni za přední české odborníky v této oblasti.

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Úprava očních víček

Operací očních víček se řeší především problém středního a staršího věku.

více >

Abdominoplastika

Po větším úbytku váhy nebo i po porodu dochází v oblasti břicha k uvolnění kůže, která již nelze odstranit pouhým cvičením

více >

Zvětšení prsou

Ženská prsa jsou výrazným druhotným pohlavním znakem ve smyslu sexuálního symbolu a na první pohled upoutávají pozornost druhého pohlaví.

více >

Liposukce

Ne vždy, když je naše postava nesouměrná díky hromadění tuku na nežádoucích místech, je zapotřebí řešit situaci rozsáhlou operací.

více >