Plastická chirurgie

Plastická chirurgie je v současné době považována za přirozenou součást péče o lidské tělo a lidé tento obor stále častěji vyhledávají, jako pomoc v různých etapách svého života. GynCentrum se snaží nabídnout v péči o ženské zdraví, co možná nejkomplexnější portfolio výkonů.

Zákroky v oblasti plastické chirurgie nyní nabízíme ve spolupráci se sesterským centrem ISCARE a týmem MUDr. Alexandra Vatľaka. Naši lékaři mají bohaté zkušenosti jak z českých zařízení, tak tak z působení na zahraničních klinikách. Rádi Vám pomohou s vyřešením Vašich zdravotních problémů či estetických nedostatků.

Aktuálně Vám můžeme nabídnout bohatou paletu různých zákroků. Od poměrně časté operace očních víček, kdy v důsledku povadlé kůže může docházet ke zhoršení zraku a problém se tedy posouvá z estetické do zdravotní roviny, po klasické zákroky estetické medicíny.

Sem patří další oblíbený výkon, který dopomáhá ženám k vyššímu sebevědomí.  Mluvíme samozřejmě o zvětšení poprsí pomocí implantátů. Druh a velikost implantátu volí klientka dle svých požadavků po společné dohodě s chirurgem. Celkový výsledek je trvalý a velmi efektní.

Liposukce patří mezi tři nejvíce poptávané operace. Tukové buňky nemají schopnost se množit, proto je výsledek po jejich odstranění již trvalý. Partie vhodné pro liposukci jsou kupř. bříško, boky nebo zadeček.

Prohlédněte si komplexní nabídku našich výkonů a nebojte se nás zeptat na to, co Vás zajímá. Naši specialisté jsou Vám k dispozici pomocí kontaktního formuláře.

 

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >