Plastická chirurgie

Plastická chirurgie je v současné době považována za přirozenou součást péče o lidské tělo a lidé tento obor stále častěji vyhledávají, jako pomoc v různých etapách svého života. GynCentrum se snaží nabídnout v péči o ženské zdraví, co možná nejkomplexnější portfolio výkonů.

Zákroky v oblasti plastické chirurgie nyní nabízíme ve spolupráci se sesterským centrem ISCARE a týmem MUDr. Alexandra Vatľaka. Naši lékaři mají bohaté zkušenosti jak z českých zařízení, tak tak z působení na zahraničních klinikách. Rádi Vám pomohou s vyřešením Vašich zdravotních problémů či estetických nedostatků.

Aktuálně Vám můžeme nabídnout bohatou paletu různých zákroků. Od poměrně časté operace očních víček, kdy v důsledku povadlé kůže může docházet ke zhoršení zraku a problém se tedy posouvá z estetické do zdravotní roviny, po klasické zákroky estetické medicíny.

Sem patří další oblíbený výkon, který dopomáhá ženám k vyššímu sebevědomí.  Mluvíme samozřejmě o zvětšení poprsí pomocí implantátů. Druh a velikost implantátu volí klientka dle svých požadavků po společné dohodě s chirurgem. Celkový výsledek je trvalý a velmi efektní.

Liposukce patří mezi tři nejvíce poptávané operace. Tukové buňky nemají schopnost se množit, proto je výsledek po jejich odstranění již trvalý. Partie vhodné pro liposukci jsou kupř. bříško, boky nebo zadeček.

Prohlédněte si komplexní nabídku našich výkonů a nebojte se nás zeptat na to, co Vás zajímá. Naši specialisté jsou Vám k dispozici pomocí kontaktního formuláře.

 

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Úprava očních víček

Operací očních víček se řeší především problém středního a staršího věku.

více >

Abdominoplastika

Po větším úbytku váhy nebo i po porodu dochází v oblasti břicha k uvolnění kůže, která již nelze odstranit pouhým cvičením

více >

Zvětšení prsou

Ženská prsa jsou výrazným druhotným pohlavním znakem ve smyslu sexuálního symbolu a na první pohled upoutávají pozornost druhého pohlaví.

více >

Liposukce

Ne vždy, když je naše postava nesouměrná díky hromadění tuku na nežádoucích místech, je zapotřebí řešit situaci rozsáhlou operací.

více >