Obezitologie

Obezita - mimořádně aktuální zdravotní a společenský problém dnešní náročné a hektické doby. Nadváha nese mnoho rizik, ať už zdravotních v podobě přidružených metabolických, kardiovaskulárních a dalších nemocí s možnými fatálními komplikacemi v podobě vážného poškození zdraví. Nelze opomíjet ani sociální dopad obezity, v podobě významného společenského handicapu.

Nabízíme odborné lékařské vedení - poradenství v dietologii a dalších přidružených režimových opatřeních vedoucích k bezpečné a trvalé redukci tělesné hmotnosti.
Možnosti našeho zdravotního zařízení nabízí komplexní péči o klienta, kompletní vstupní vyšetření včetně krevních odběrů, zhodnocení aktuálního metabolického stavu i event. vyšetření kardiovaskulárního systému.
Samozřejmostí je individuální přístup ke klientovi respektující jeho požadavky a cíle, dále pak příjemné prostředí, pozornost a komunikace personálu.
Konzultace s obezitologem mohou být  jednorázové, nebo opakované, dle potřeb klienta.

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >