Modelace stehen

Pro dosažení toho nejlepšího výsledku je modelace stehen často kombinována s tumescentní liposukcí. Přebytečná kůže je odstraněna a nadbytečný tuk odsán. Stehna tak získají mladistvější vzhled. Pro tento typ zákroku je třeba dvou řezů na vnitřní straně stehna a v oblasti třísel. Jizvy se lehce schovají kupř. v kalhotech po kolena.

Konzultace: Při individuální konzultaci s Vámi lékař probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Následně Vám vysvětlí průběh celé operace i pooperační péčí. Operace se provádí v celkové anestézii, proto je zapotřebí předoperační vyšetření, které obsahuje pohovor s internistou, odběr krve, EKG a měření tlaku.

Průběh operace: Modelace stehen se provádí v celkové anestezii. Operace trvá dle rozsahu 1,5 – 2 hodiny s následnou 1-2 denní hospitalizací.

Rekonvalescence: Speciální elastické prádlo se nosí po dobu 6-8 týdnů 24 hodin denně. První týden po operaci je doporučen klidový režim. Lehčí domácí práce jsou možné za 14 dnů. Náročnější fyzické aktivity jsou zakázány po dobu 2 měsíců. Návrat do zaměstnání záleží na Vašem vlastním pocitu v rámci rekonvalescence, většinou však do 1-2 týdnů po operaci. Zákrok je velmi efektivní a trvalý. Výsledkem by měla být Vaše spokojenost a celkové zvýšení Vašeho sebevědomí a hlavně kvality života.

Cena operace: cena za provedený výkon je 40 000Kč. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (2 000Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2 500Kč/noc , standartní 1 500Kč/noc). 

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >