Modelace paží

Pro dosažení toho nejlepšího výsledku je modelace paží často kombinována s tumescentní liposukcí. Přebytečná kůže je odstraněna a nadbytečný tuk odsán. Paže tak získají mladistvější vzhled. Pro tento typ zákroku je třeba jen krátký řez na spodní straně horní paže, který se následně lehce zakryje kupř. krátkým rukávem.

Konzultace: Při individuální konzultaci s Vámi lékař probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Následně Vám vysvětlí průběh celé operace i pooperační péčí. Operace se provádí v celkové anestézii, proto je zapotřebí předoperační vyšetření, které obsahuje pohovor s internistou, odběr krve, EKG a měření tlaku.

Průběh operace: Modelace paží se provádí v celkové anestezii. Operace trvá dle rozsahu 1,5 – 2 hodiny s následnou 1-2 denní hospitalizací.

Rekonvalescence: Speciální elastické prádlo se nosí po dobu 6-8 týdnů 24 hodin denně. První týden po operaci je doporučen klidový režim. Lehčí domácí práce jsou možné za 14 dnů. Náročnější fyzické aktivity jsou zakázány po dobu 2 měsíců. Návrat do zaměstnání záleží na Vašem vlastním pocitu v rámci rekonvalescence, většinou však do jednoho týdne po operaci. Zákrok je velmi efektivní a trvalý. Výsledkem by měla být Vaše spokojenost a celkové zvýšení Vašeho sebevědomí a hlavně kvality života.

Cena operace: cena za provedení modelace paží je 30 000Kč. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (2 000Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2 700Kč/noc , standartmé 1 500Kč/noc).

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >