Mezoterapie

Mezoterapie je aplikace účinných látek do různých oblastí celého těla. Používá se k hydrataci pokožky, redukci drobných kožních tukových depozit, případně nerovností po chirurgické liposukci. Další možností je redukce strií, a zmírnění vypadávání vlasů.

 

Tekutý lifting, masivní hydratace, vypnutí pleti, omlazení obličeje

Tekutý lifting je aplikace kyseliny hyaluronové, je to  metoda k redukci jemných vrásek, masivní hydrataci pokožky, převážně v oblasti obličeje, krku a dekoltu, lze také aplikovat na hřbety rukou k jejich výraznému omlazení.

Před zákrokem se aplikuje lokální anestetikum ve formě masti, které se nechá působit 15 - 20 minut.

Aplikace je injekční, speciální tenkou jehlou určenou k mezoterapii, citlivost je minimální. Bezprostředně po výkonu, je kůže lehce začervenalá, mohou se objevit drobné modřinky, které vymizí maximálně do týdne. Krycí make up lze použít druhý den po zákroku. Kontraindikací k aplikace je kožní infekce v místě vpichů, případně opar.

Efekt vydrží 6 - 12 měsíců, nastupuje do 2 týdnů od aplikace. Žádná speciální opatření po výkonu nejsou třeba.

Cena: 1.500 - 8.500,- Kč (podle množství a druhu použitého materiálu)

 

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie se používá k redukci vypadávání vlasů, u žen po porodu, při hormonálních změnách a ke zpomalení ztráty vlasů u mužů.

Jedná se o injekční aplikaci do kštice, výkon je téměř bezbolestný a trvá cca 15 minut.

K výsledku je potřeba 3 - 5 aplikací, v rozmezí 1 - 4 týdnů. Po aplikaci není vhodné týden barvení vlasů, jinak žádná omezení nejsou. Neprovádí se u těhotných a kojících žen, u klientů s neléčenou poruchou štítné žlázy a u dysfunkce pohlavních hormonů.

Cena: za 1 aplikaci od 2.500,- Kč (možnost zakoupení zvýhodněného balíčku 5-ti ošetření za 10.000,- Kč)
 

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >