Kompletní vyšetření pigmentových či mateřských znamének ZDARMA

Nechte si u nás zkontrolovat mateřská znaménka před létem a to ZDARMA! Může vám hrozit rakovina.

Věděli jste, že dle Národního onkologického registru je zhoubný melanom sedmý nejčastěji se vyskytujícím nádorem v naší zemi a počet pacientů s tímto onemocněním trvale narůstá, ročně zemře na zhoubný melanom kůže 340 až 400 osob.

Na klinice GynCentrum si můžete objednat Nevus body screening, což je kompletní vyšetření vašich pigmentových či mateřských znamének. ZDARMA se můžete objednat každou středu od 10:00 do 13:00 k MUDr. Petře Samkové (vezměte s sebou i svou rodinu).

A teď je ten správný čas, před přicházejícím létem, protože nejznámějším faktorem vzniku zhoubného rakovinového znaménka je opalování bez dostatečné ochrany.

Nejčastěji se nádor vytvoří na původně zdravé kůži jako skvrna odlišné barvy, která se zvolna zvětšuje a postupně přibývá na tloušťce, jindy se existující neškodné mateřské znaménko barevně a tvarově změní na melanom. Proto doporučujeme se před létem nechat zkontrolovat sebe i celou vaši rodinu.

Akce platí do 30. 4. 2018

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >