Hledáme posilu týmu na pozici Recepční

Máte praxi na pozici recepční, jste pracovitá a komunikativní? Nebojíte se nové výzvy a máte chuť pracovat na plno?
Tak právě Vás hledáme do společnosti GynCentrum spol. s.r.o. na pozici nové RECEPČNÍ. Nabízíme mladý příjemný kolektiv a zajímavé platové ohodnocení.

Požadavky:
ukončené SŠ/VŠ vzdělání
praxe na obdobné pozici min. 2 roky (ve zdravotnickém zařízení výhodou)
anglický jazyk výhodou
znalost systému Medicus NIS výhodou
nadstandardní uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet…)
schopnost efektivní komunikace s lidmi po telefonu
schopnost samostatné práce a zvládání stresových situací
obchodně-prodejní schopnosti
příjemný vzhled a vystupování

Pracovní náplň:
působení jako komunikační středisko pro celou kliniku (cca 80 zaměstnanců)
příjem a přepojování telefonátů, vyřizování e-mailů
poskytování informací pacientům o cenách a nabízených výkonech
objednávání pacientů
zakládání karet pacientů

Pracovní doba:
Recepce je otevřená 7:00 – 19:00 hod, 8-mi hodinová pracovní doba

Nabízíme:
Nadstandardní platové ohodnocení dle zkušeností a jazykové vybavenosti
Motivační složka mzdy
Penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
Možnost jazykového vzdělávání
Mladý kolektiv

Nástup 1.10.2017

Prosíme zájemce/zájemkyně, aby své životopisy s fotografií zasílali na email zuzana.wagnerova@gyncentrum.cz pouze pokud odpovídají výše uvedeným kritériím.

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Úprava očních víček

Operací očních víček se řeší především problém středního a staršího věku.

více >

Abdominoplastika

Po větším úbytku váhy nebo i po porodu dochází v oblasti břicha k uvolnění kůže, která již nelze odstranit pouhým cvičením

více >

Zvětšení prsou

Ženská prsa jsou výrazným druhotným pohlavním znakem ve smyslu sexuálního symbolu a na první pohled upoutávají pozornost druhého pohlaví.

více >

Liposukce

Ne vždy, když je naše postava nesouměrná díky hromadění tuku na nežádoucích místech, je zapotřebí řešit situaci rozsáhlou operací.

více >