GynCentrum otevřelo nové oddělení dermatologie

Pro všechny nové i stávající klienty rozšiřujeme naše služby o dermatologickou poradnu.

Nabízíme Vám estetická ošetření, jako jsou výplně kyselinou hyaluronovou, botox nebo ošetření popraskaných žilek. Dále u nás naleznete pomoc při léčbě ekzémů, akné, diagnostice pigmentových lézí nebo odstranění bradavic.

Oddělení dermatologie vede MUDr. Petra Samková, která se tomuto oboru věnuje již přes 20 let. Působila na předních pražských soukromých klinikách a jsme rádi, že se rozhodla posílit i náš tým v GynCentru.

Držitelky klientské karty Standard mají slevu 5% na ceníkové ceny a držitelky klientské karty Premium mají slevu 10% na ceníkové ceny.

Navíc v termínu od 1.9.2017 do 30.9.2017 mají všechny držitelky klientských karet vstupní konzultaci ZDARMA!

Jak se mohu objednat?

Objednejte se na konzultaci přes naši recepci na telefonním čísle 225 000 888. Pro objednání nepotřebujete žádanku ani jiné doporučení.

Ordinační hodiny:
Úterý                    9:00 - 17:00
Středa                  9:00 - 18:00
Čtvrtek                 9:00 - 17:00

Více informací a kompletní seznam poskytovaných služeb naleznete zde.

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Úprava očních víček

Operací očních víček se řeší především problém středního a staršího věku.

více >

Abdominoplastika

Po větším úbytku váhy nebo i po porodu dochází v oblasti břicha k uvolnění kůže, která již nelze odstranit pouhým cvičením

více >

Zvětšení prsou

Ženská prsa jsou výrazným druhotným pohlavním znakem ve smyslu sexuálního symbolu a na první pohled upoutávají pozornost druhého pohlaví.

více >

Liposukce

Ne vždy, když je naše postava nesouměrná díky hromadění tuku na nežádoucích místech, je zapotřebí řešit situaci rozsáhlou operací.

více >