Ambulantní péče

Ambulantní péče v GynCentru je zajišťována zkušenými lékaři s profesionálním přístupem. Pacientkám poskytujeme naše služby v příjemném prostředí v klimatizovaných vyšetřovnách ambulantní části kliniky v celodenním provozu (7:30 - 19:30). Při objednání přes internet nebo telefonicky se vždy snažíme vyhovět časovým potřebám našich klientek. Dodržení časového objednání je naší prioritou. Ambulantní část poskytuje široké spektrum služeb, včetně přímé návaznosti na lůžkovou část GynCentra umožňující řešení akutních stavů i plánovaných gynekologických zákroků na operačních sálech kliniky.

Naše zařízení tak umožňuje komplexní péči od prevence, prenatální a poporodní péče, léčby běžných obtíží, zjištění patologických nálezů kvalitními diagnostickým prostředky až k následné operační léčbě s využitím nejmodernějších operačních technik a metod. Vše na jednom místě po dohledem Vašeho lékaře gynekologa.

Současně spolupracujeme s renomovanými pražskými klinickým pracovišti při zajištění léčby komplikovaných stavů či námi diagnostikovaných onkologických onemocnění: Gynekologicko porodnická klinika VFN, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ústav pro péči o matku a dítě UPMD, Fakultní nemocnice Bulovka.

 

 

Nejžádanější zákroky

Úprava očních víček

Operací očních víček se řeší především problém středního a staršího věku.

více >

Abdominoplastika

Po větším úbytku váhy nebo i po porodu dochází v oblasti břicha k uvolnění kůže, která již nelze odstranit pouhým cvičením

více >

Zvětšení prsou

Ženská prsa jsou výrazným druhotným pohlavním znakem ve smyslu sexuálního symbolu a na první pohled upoutávají pozornost druhého pohlaví.

více >

Liposukce

Ne vždy, když je naše postava nesouměrná díky hromadění tuku na nežádoucích místech, je zapotřebí řešit situaci rozsáhlou operací.

více >