AKCE Plastické gynekologie - Aplikace kyseliny hyaluronové

 

Plastické úpravy genitálií se dostávají do pozornosti odborné i laické veřejnosti v posledním desetiletí. Souvisí to nejenom s ženskou emancipací, ale i s větší angažovanosti žen v oblasti vlastních sexuálních prožitků. Působení věku, poporodní změny, genetická predispozice, či úraz můžou ženský klín poznamenat nejenom z estetického ale i z funkčního hlediska.

Proto jsem pro Vás připravili slevu 21% na celosvětovou novinku v plastické gynekologii, kterou je Aplikace kyseliny hyaluronové mini. 

Veškeré informace o této novince prováděné doktorkou MUDr. Zojou Čurilovou Roháčovou naleznete ZDE

Pro více informací či objednání na nezávaznou konzultaci se na nás neváhejte obrátit přímo nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Kontaktní údaje naleznete ZDE

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

* Cena po slevě - 7.900,- Kč. Akce platí v termínu od 1.9.2018 do 30.11.2018 a vztahuje se na všechna ošetření v tomto časovém období.

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >