AKCE Plastické gynekologie - Aplikace kyseliny hyaluronové

 

Plastické úpravy genitálií se dostávají do pozornosti odborné i laické veřejnosti v posledním desetiletí. Souvisí to nejenom s ženskou emancipací, ale i s větší angažovanosti žen v oblasti vlastních sexuálních prožitků. Působení věku, poporodní změny, genetická predispozice, či úraz můžou ženský klín poznamenat nejenom z estetického ale i z funkčního hlediska.

Proto jsem pro Vás připravili slevu 21% na celosvětovou novinku v plastické gynekologii, kterou je Aplikace kyseliny hyaluronové mini. 

Veškeré informace o této novince prováděné doktorkou MUDr. Zojou Čurilovou Roháčovou naleznete ZDE

Pro více informací či objednání na nezávaznou konzultaci se na nás neváhejte obrátit přímo nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Kontaktní údaje naleznete ZDE

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

* Cena po slevě - 7.900,- Kč. Akce platí v termínu od 1.9.2018 do 30.11.2018 a vztahuje se na všechna ošetření v tomto časovém období.

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Úprava očních víček

Operací očních víček se řeší především problém středního a staršího věku.

více >

Abdominoplastika

Po větším úbytku váhy nebo i po porodu dochází v oblasti břicha k uvolnění kůže, která již nelze odstranit pouhým cvičením

více >

Zvětšení prsou

Ženská prsa jsou výrazným druhotným pohlavním znakem ve smyslu sexuálního symbolu a na první pohled upoutávají pozornost druhého pohlaví.

více >

Liposukce

Ne vždy, když je naše postava nesouměrná díky hromadění tuku na nežádoucích místech, je zapotřebí řešit situaci rozsáhlou operací.

více >