Akce oddělení dermatologie

Léto už je tady a v plném proudu!

Ale co s naší pletí, aby byla pořádně hydratovaná?

MÁME PRO VÁS MASIVNÍ HYDRATACI, KTERÁ VÁM VYDŽÍ CELÉ LÉTO A NAVÍC VYPNE I DROBNÉ VRÁSKY KOLEM OČÍ A ÚST! A NAVÍC TEĎ V ČERVNU MŮŽETE ZÍSKAT JEDNO OŠETŘENÍ ZDARMA A UŠETŘÍTE AŽ 3.300,-KČ.

Po zimě jsme se všichni těšili na léto a je tady! A to se vším všudy a hlavně se sluníčkem. To sebou nese sice krásné zlatavé opálení, ale také předčasné stárnutí a vysušování kůže. Naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna a kůže se proto ztenčuje, je povadlá a stále častěji se na ní objevují vrásky.

To, že se máme chránit krémy s vysokými faktory, je jasné, ale co na suchou pleť a drobné vrásky, které se nám dělají i mimo jiné od krčení obličeje před sluncem? Řešením je aplikace kyseliny hyaluronové - mezoterapie.

Mezoterapie je metoda k redukci jemných vrásek a k masivní hydrataci pokožky. Jedná se o bezbolestný zákrok a druhý den po ošetření můžete použít make-up a věnovat se svým běžným aktivitám.

Teď na léto doporučujeme 3 ošetření v rozmezí cca 2 týdnů.

A co vám teď speciálně nabízíme? Při objednání v červnu - třetí ošetření zdarma! Záleží na ošetřované partii a na její velikosti.

Ceník ošetření:    partie pod očima 3300,- Kč,

                          partie nad horním rtem 1800,- Kč

                          partie kolem celých úst : 3300,- Kč.

A co získáte? Po ošetření dochází k masivní hydrataci druhé vrstvy kůže, díky tomu se jemné vrásky pod očima a kolem úst redukují, zjemňují a pleť je vypnutější. Výkon lze provádět celoročně, UV záření v tomto případě nevadí. Efekt vydrží podle individuálního metabolismu, 6 - 12 měsíců. 

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >