Akce oddělení dermatologie

Právě teď je ten správný čas postarat se o svoji pleť

Přijďte se ZDARMA k nám poradit! Výjimečná akce pro měsíc únor: diagnostika pleť a odborná estetická konsultace, za kterou nemusíte platit, a není závazná k žádnému výkonu.  Lze se objednat každou středu v únoru od 10:00 do 13:00 k MUDr. Petře Samkové.

V tomto období zimy, kde je intenzita a četnost slunečního záření minimální je správný čas k zásadnímu rozhodnutí! Pomoc a vylepšení své pleti. Trápí vás vzniklé strie, poúrazové a pooperační jizvy či pozůstatky akné na pleti? Nebo už na sobě pozorujete známky stárnutí ve formě vrásek?

S ničím z toho není třeba se trápit! U nás vám se vší pomůžeme. A teď je ten správný čas. Nezáleží na věku, ale na vaší potřebě. Ošetření naším speciálním nejnovějším laserem nepodléhá věku, ale vašim potřebám. 

Nejnovější metoda FRSF – frakční resurfasing, je metoda k výraznému a viditelnému omlazení pleti v oblasti obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou, kde dochází k novotvorbě kolagenu a odpaření narušených vrchních vrstev pokožky. Efekt je extrémně viditelný po regeneraci, a co je nejvíc? Vydrží 3-5 let. Takže se jedná o výhodnou investici do sebe samé, kterou každé ráno uvidíte a budete více než spokojená.

Mimořádná akce pouze pro objednání v měsíci únoru:

2 partie +1 partie ZDARMA (př. obličej, krk + dekolt zdarma) a ušetříte 10 000,-Kč.

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Úprava očních víček

Operací očních víček se řeší především problém středního a staršího věku.

více >

Abdominoplastika

Po větším úbytku váhy nebo i po porodu dochází v oblasti břicha k uvolnění kůže, která již nelze odstranit pouhým cvičením

více >

Zvětšení prsou

Ženská prsa jsou výrazným druhotným pohlavním znakem ve smyslu sexuálního symbolu a na první pohled upoutávají pozornost druhého pohlaví.

více >

Liposukce

Ne vždy, když je naše postava nesouměrná díky hromadění tuku na nežádoucích místech, je zapotřebí řešit situaci rozsáhlou operací.

více >