Akce oddělení dermatologie

Právě teď je ten správný čas postarat se o svoji pleť

Přijďte se ZDARMA k nám poradit! Výjimečná akce pro měsíc únor: diagnostika pleť a odborná estetická konsultace, za kterou nemusíte platit, a není závazná k žádnému výkonu.  Lze se objednat každou středu v únoru od 10:00 do 13:00 k MUDr. Petře Samkové.

V tomto období zimy, kde je intenzita a četnost slunečního záření minimální je správný čas k zásadnímu rozhodnutí! Pomoc a vylepšení své pleti. Trápí vás vzniklé strie, poúrazové a pooperační jizvy či pozůstatky akné na pleti? Nebo už na sobě pozorujete známky stárnutí ve formě vrásek?

S ničím z toho není třeba se trápit! U nás vám se vší pomůžeme. A teď je ten správný čas. Nezáleží na věku, ale na vaší potřebě. Ošetření naším speciálním nejnovějším laserem nepodléhá věku, ale vašim potřebám. 

Nejnovější metoda FRSF – frakční resurfasing, je metoda k výraznému a viditelnému omlazení pleti v oblasti obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou, kde dochází k novotvorbě kolagenu a odpaření narušených vrchních vrstev pokožky. Efekt je extrémně viditelný po regeneraci, a co je nejvíc? Vydrží 3-5 let. Takže se jedná o výhodnou investici do sebe samé, kterou každé ráno uvidíte a budete více než spokojená.

Mimořádná akce pouze pro objednání v měsíci únoru:

2 partie +1 partie ZDARMA (př. obličej, krk + dekolt zdarma) a ušetříte 10 000,-Kč.

Kontaktní formulář

Nejžádanější zákroky

Laparoskopie

Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt 

více >

Operační léčba inkontinence

Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

více >

Labioplastika

Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.

více >

Laserové zákroky

Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. 

více >